ד"ר אבי וינברג
A
A
A
A
X
ד"ר אבי וינברג
30 שנות מומחיות בכירורגיה פלסטית ואסתטית
רוצה שינוי?
חייג/י עכשיו להתיעצות!
1800-65-10-65
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 1800-65-10-65
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
עיצוב הגוף

עיצוב הגוף

עיצוב הגוף בשיטות מתקדמות

הטכנולוגיה הרפואית הפלסטית המתקדמת מאפשרת לכל אחד ואחת לשדרג ולשפר את הנתונים הגופניים שלנו בעזרת עיצוב הגוף. ישנן מגוון דרכים של עיצוב הגוף, ניתוחים שמטרתן היא עיצוב הגוף כמו: הצרת היקפים על ידי שאיבת שומן, ניתוחי עכוז למראה מלא ועסיסי יותר, הגדלת חזה, הרמת חזה, מתיחת בטן וכו', הכל על מנת ליצור לכם גוף מושלם ומעוצב ככל הניתן. עיצוב הגוף לא עושים אצל כל אחד- ד"ר אבי וינברג הרופא המוביל לרפואה פלסטית!

כאשר ניגשים לפרוצדורות של ניתוחים במיועדים למטרה של עיצוב הגוף, אין להתפשר ויש ללכת למומחים הגדולים והמקצועיים ביותר. ד"ר אבי וינברג הינו רופא מומחה בעל ניסיון גדול מאוד של שנים רבות בתחום של רפואה פלסטית משקמת ואסתטית. הוא רכש את ניסיונו הרב במהלך עבודתו כמנהל המחלקה הכירורגית בבית החולים ברזילי באשקלון, בניהול וביצוע ניתוחים במרפאות פרטיות שבבעלותו וכן בהשתלמויות בהם רכש ידע רב בארצות הברים ובאירופה.

אם אתם מעוניינים לעשות פרוצדורות שונות של עיצוב הגוף, פנו למרפאה של ד"ר אבי וינברג וקבעו פגישת יעוץ בה תוכלו לקבל מידע מפורט ושקוף לגבי כל פרוצדורה בה אתם מעוניינים. ד"ר וינברג כחלק ממקצועיותו מקפיד לומר את היתרונות ואת החסרונות וכן את הסיבוכים האפשריים בכל פרוצדורה של עיצוב הגוף בשקיפות מלאה ובאמינות.

דוגמאות נפוצות של פרוצדורות בתחום עיצוב הגוף

• שאיבת שומן המיועדת לעיצוב הגוף
• הגדלת חזה או הרמתו - מתאים לבעלות חזה קטן, נפול וכדומה
• הקטנת חזה - לנשים בעלות חזה גדול אשר מפריע להם בתפקוד היומי או שאינו פרופורציונאלי לגופן ברמה האסתטית. אנו מזמינים אתכם לקבוע פגישה ולקבל ייעוץ מקצועי ברמה הגבוהה ביותר אצל ד"ר אבי וינברג.