X
ד"ר אבי וינברג
30 שנות מומחיות בכירורגיה פלסטית ואסתטית
רוצה שינוי?
חייג/י עכשיו להתיעצות!
053-5842851
השאירו פרטים
פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-5842851
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
ניתוחים פלסטיים בתל אביב

ניתוחים פלסטיים בתל אביב

ניתוחים פלסטיים בתל אביב ובירושלים: המרפאות שלי, ד"ר אבי וינברג, ממוקמות בתל אביב ובירושלים ולמרות שאני פועל בשתי ערים שונות, קשה מאוד לאפיין את האוכלוסיות בצריכה של הכירורגיה הפלסטית והאסתטית.
אחת הסיבות לכך היא שלמרפאתי בתל-אביב מגיעים מטופלים מכל הארץ וגם העובדה שתל אביב היא עיר המאכלסת גם הרבה אוכלוסיות מהפריפריה שהגיעו אליה מסיבות שונות של תעסוקה וחברה.

ניתוחים פלסטיים בתל אביב ובארץ - נתונים מעניינים

נתונים על פי סקר של האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית:

  • כ- 85% מהישראלים מאמינים כי ניתוח פלסטי עשוי לשפר את דימוי הגוף שלהם.
  • מתוכם, כ-69.5% חושבים שהניתוח הפלסטי ישפר את הבטחון העצמי בזוגיות.
  • 26% חושבים שניתוח פלסטי יתרום לשיפור הקשר עם חבריהם.
  • 19.9% חושבים שהניתוח משפיע על הקריירה המקצועית שלהם.

לפי האיגוד האמריקאי לכירורגיה אסתטית שיעור הניתוחים עלה פי 2 בשנים האחרונות והפעולות האסתטיות פי 6. כלומר, לטיפולים וניתוחים אסתטיים פונים אנשים רבים ממגוון הגילאים; נערים ונערות, נשים וגברים.

תובנות מהקליניקה שלי בתל אביב ובירושלים

להלן כמה מהתובנות שלי כמנתח בעל ניסיון של עשרות שנים:

ניתן לומר שבתל אביב מי שפונה לטיפול אסתטי הוא בעל מודעות יתר ולעיתים אנשים מקשרים בין המראה החיצוני שלהם לההצלחה המקצועית. הגברים בתל אביב מרגישים בטוח להגיע לייעוצים ולעבור טיפולים וניתוחים אסתטיים יותר מערים אחרות. עם זאת ניתן לראות בירושלים עלייה במספר הגברים הפונים לטיפולים מסוג זה.

הבדל נוסף שאני רואה בין ירושלים לתל אביב הוא הפנייה לגופים הנותנים שירותי אסתטיקה. ייתכן שאת העובדה הזו ניתן לייחס גם למצב הכלכלי. לדוגמא, אם מגיעים לייעוץ בנושא הצערת פנים אני מסביר שמשך השפעתם של הטיפולים האסתטיים קצר יחסית. בתל אביב הנטייה תהייה יותר לטיפולים מהסוג שבטווח הארוך יהיו יקרים יותר מניתוח אבל בירושלים יבחרו יותר באופציה הניתוחית.

דר וינברג ניתוחים פלסטיים בתל אביב

״נפש בריאה בגוף בריא״ – הרמב״ם שתבע את האימרה כבר בזמנו דגל בשיטה ההוליסטית. יותר ויותר מחקרים שפורסמו בשנים האחרונות, מוכיחים כי יש קשר ברור בין איך שאנחנו מרגישים לאיך שאנחנו נראים, ומכאן ניתן להבין את העליה בדרישה לפעולות וניתוחים אסתטיים.

מאפיינים של ניתוחים פלסטיים בתל אביב

כשאני חושב מה הדבר הבולט ביותר המאפיין את הפונים לניתוחים פלסטיים בתל אביב, אני חושב על הגישה ההוליסטית. גישה זו שמה דגש על טיפול עצמי, אורח חיים בריא, הרגלים נכונים ובריאים לאיכות חיים טובה יותר. זוהי גישה מהרפואה המשלימה אשר מרחיבה את מודעות האדם לחיים ורואה קשר הדוק בין הגוף לבין הנפש. עם העליה בתוחלת החיים התגברה גם המודעות לאיכות החיים, כלומר חשיבות התזונה שלנו, הכושר הגופני שלנו והלייף סטייל. כחלק מהשינוי הזה, נוספו גם פרוצדורות וניתוחים אסתטיים. הפונים מקווים שהכירורגיה האסתטית תשיב להם את המראה הצעיר ויחד איתו את התחושה הטובה. בשני המקרים, טיפול רק בפן החיצוני אינו מספק. על מנת להגיע לתוצאה הרצויה, יש לשלב את ההליך האסתטי בשינוי פנימי, שיסייע להם לא רק להראות טוב אלא גם להרגיש כך.

זו הסיבה שניסיתי להקים במרפאתי מרפאה רב תחומית עם תזונאים, פסיכולוגים, מאמני כושר ורופא העוסק באנטי אייג'ינג. כך, המעוניינים בגישה זו יקבלו תוכנית מקיפה כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר מהטיפולים והניתוחים האסתטיים.

לסיכום, ישנה עליה בכמות הפונים לניתוחים ופעולות אסתטיות כמו גם במגוון הטיפולים והניתוחים הזמינים. העלייה הזו של הפניות הביאה גם לעלייה דרמטית במספר העוסקים בתחום ללא הכשרה מתאימה, לכן יש לפנות לכירורג פלסטי מומחה, החבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית עם הרבה שנות ניסיון כמנתח. לפרטים נוספים, שאלות או התייעצויות, השאירו פרטים מטה ונחזור אליכם ממרפאת ד"ר וינברג - בלוך 39, תל אביב.

השארת פרטים ליצירת קשר